Strona główna Nasze SKO Klasa „0” A z wizytą w PKO Bank Polski
Klasa „0” A z wizytą w PKO Bank Polski Email

0a w banku pko 28 października dzieci z klasy „0" A uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach w grodziskim oddziale PKO Bank Polski. Podczas spotkania poznaliśmy historię bankowości i pieniądza. Dowiedzieliśmy się co to jest kredyt, lokata oszczędnościowa, karta płatnicza. Wiemy już, gdzie produkuje się polskie monety i banknoty. Umiemy rozpoznawać , czy banknot jest prawdziwy. Czy wiecie, że maszyna do liczenia pieniędzy to liczarka! Najzabawniejszym momentem podczas naszej wycieczki było spotkanie z „żyrafą lokatką". Za aktywny udział w zajęciach dostaliśmy balony i wiele innych bankowych gadżetów. Dzisiejsza wyprawa była super!

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates