logografika Biblioteki Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim

Czytasz książki w ogrodzie lub na balkonie? Prześlij nam zdjęcie swojego ulubionego zielonego kącika czytelniczego i wygrywaj nagrody!
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłaszają konkurs fotograficzny, "Mój zielony kącik czytelniczy".

zawodnik na torze pływackim

15.04.2024 r. na Pływalni Miejskiej odbyły się w ramach Grodziskiej Olimpiady Sportowej zawody w pływaniu. W klasyfikacji zespołowej nasza reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce, równie dobrze spisała się drużyna chłopców (również II miejsce). Indywidualnie nasi pływacy wywalczyli 11 miejsc na podium.
Składy:

bieżnia

09.04.2024r. w Jaktorowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w indywidualnych Biegach Przełajowych. W biegu chłopców z rocznika 2009, srebrny medal wywalczył Jakub Kołomyjski, wyniki pozostałych zawodników pozwoliły zająć naszej drużynie III miejsce w klasyfikacji zespołowej chłopców kat. młodzież (roczniki 2009 i 2010).

Mistrzostwa powiatu w piłkę noiżną dziewcząt - reprezentacja szkoły

04.04.2024r. na Stadionie Miejskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w piłkę nożną dziewcząt w kat. dzieci (kl. 6 i młodsi) organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Na 8 drużyn uczestniczących w turnieju, nasza reprezentacja zajęła VI miejsce.
Skład:

reprezentacja dziewcząt i chłopców w piłkę ręczną rozgrywaną w Radziejowicach

21.03.2024r. dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w turnieju w piłkę ręczną w Radziejowicach dla klas 5-6. W czterech rozegranych meczach dziewczęta odniosły trzy zwycięstwa, co ostatecznie pozwoliło im zająć II miejsce w turnieju.Jeszcze lepszy wynik osiągnęli chłopcy, w pięciu rozegranych meczach odnieśli cztery zwycięsta i dzięki korzystnemu bilansowi bramek wygrali cały turniej. Indywidualnie Marta Boukołowska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju, natomiast Oliwier Dwórzyński zdobył tytuł najlepszego bramkarza tych rozgrywek. Brawo WY !!!
Składy:

reprezentacja chłopców w piłkę siatkową

W środę 13 marca odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców w kategorii klas 4-6.
Nasza drużyna dzielnie walczyła i zdobyła brązowe medale. Gratulujemy!!!
Szkołę reprezentowali: