10.11.2021 r. w świetlicy szkolnej miał odbyć się pokaz mody patriotycznej. Zachęcaliśmy Naszych uczniów do ubioru nawiązującego do historii, kultury poszczególnych regionów Polski czy tez barw narodowych. Obecna sytuacja pokrzyżowała nam plany, ale nie zniechęciła to działania i  główkowania. Wychowawcy świetlicy zapraszają wszystkich uczniów do ubrania się na biało-czerwono i przesłania zdjęć.

Wspólnie z rodzicami Naszych uczniów stwórzmy Biało-Czerwoną Galerię. Świętujmy zdalnie i przygotujmy się do obchodów Narodowego Dnia Odzyskania Niepodległości 11 listopada. Zdjęcia do galerii prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do zapoznania się z pięknymi narodowymi kreacjami, które otrzymaliśmy do tej pory!