Zdjęcie przedstawia warsztaty plastyczne w parku dla uczniów klasy pierwszej i przedszkolaków

Pewnego pięknego słonecznego poranka nasze szósteczkowe pociechy udały się na warsztaty plastyczne do Parku Skarbków organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Malwa Plus. Na warsztatach dzieci miały okazję poznać różne techniki plastyczne, rozwijać swoje talenty, bawić się w artystów i tworzyć swoje dzieła sztuki.

Tak, tak, dzieła sztuki, które zdobią ściany w naszej szkole. Były też warsztaty teatralne, i dzieci, które chciały spróbować aktorstwa miały okazję przenieść się w krainę bajek za pomocą kolorowych i ciekawych strojów. Warsztaty były też okazją do integracji. Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych artystów, bowiem zaskakują nas coraz to nowymi talentami, umiejętnościami i zainteresowaniami. Zapraszamy do galerii.