bal ósmych klas_2022

W piątkowe popołudnie, 27 maja najstarsi uczniowie naszej Szósteczki bawili się na balu ósmoklasisty, który został zorganizowany przez Rodziców klas ósmych.
Przyszli absolwenci spędzili kilka godzin na wyśmienitej zabawie w Mediatece.
Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza zatańczonego przez ósmoklasistów. Gościem specjalnym balu był Pan Burmistrz Tomasz Krupski, który wspólnie z uczniami oraz Panią Dyrektor wprowadził tanecznym krokiem wszystkich absolwentów na salę.
Poloneza poprowadzili: Dominika Buczyńska oraz Marcel Czarnecki.

Po wzruszającym polonezie i równie wzruszającym przemówieniu Pani Dyrektor i Pana Burmistrza przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia ósmych klas wraz z wychowawcami.

A później… tańcom, konkursom i wesołym zabawom nie było końca.
Całej imprezie towarzyszyła bardzo podniosła atmosfera, która sprawiła, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy.
Drodzy Uczniowie! Dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę na najwyższym poziomie. Jednocześnie życzymy Wam wielu kolejnych - tak pięknych chwil!