Kolejny film umieszczony na szkolnym kanale YouTube. Dzieło jest trzyminutową oniryczną impresją z dość jednoznacznym, choć ryzykownym przekazem.

Ideą, która spaja wszystkie zdjęcia oraz migawki z niełatwego życia szkolnej społeczności jest myśl, że wszystko w czym bierzemy udział jest filmem.

Ta śmiała i niełatwa do obrony teza została poparta bardzo energetycznym w swym wyrazie podkładem muzycznym, którym jest utwór Joanny Krystyny Klepko (Cleo) pt. „Film”.

Wątki orientalne tej niebanalnej wizji filmowej, zostały misternie splecione z iście barokową wirtuozerią uwikłania naszej ziemskiej egzystencji w chwilami, jakże pospolitą doczesność.

Autorką, która dobrała scenki, zdjęcia oraz muzyką teledysku jest Pani Anna Wojciechowska.

Zapraszamy do oglądania i subskrypcji naszego kanału YouTube!