Świętem Szkoły rozpoczęliśmy cykl wyjątkowych piątków w naszej szkole. Już 8 października będziemy myślami z dziećmi i młodzieżą borykającymi się z chorobami nowotworowymi. Czy wiecie, że dla niektórych dzieci i młodzieży piżama to jedyny strój, który znają?

Całe swoje młode życie spędzają w szpitalu i to na oddziale onkologicznym. Przyłączając się do akcji prowadzonej przez fundację „Gdy liczy się czas", w najpliższy piątek my także do szkoły ubierzemy się w piżamy, szlafroki lub kigurumi. Społeczność grodziskiej Szóstki włącza się do bycia razem z tymi, którzy chorują. Ten dzień ma pokazać i uświadomić nam, że nie potrafimy czasami docenić codziennej rutyny. W ten piątek budzimy w sobie anioła jak mówi motto i spieszymy się czynić dobro. (szczegóły akcji na FB fundacji- https://tiny.pl/9r561 )

Kolejny piątek będzie w czwartek 😀, bo to dzień bez klasówek i typowych lekcji. Będzie za to dobra zabawa w klasach i przedstawienie nauczycielskiego teatru prosto z nieba albo piekła. Zmiana organizacji na czwartek – już niedługo w dzienniku.