Jako Szkolny Klub Wolontariusza, z wielką radością informujemy, że w nasze szeregi wstąpiło w tym roku szkolnym sześćdziesięciu Wolontariuszy, którzy zobowiązali się do sumiennego i bezinteresownego wykonywania powierzonych zadań.

Już dziś wiemy, że czeka nas pracowity rok, bo choć okazje do udzielania innym wielkiej pomocy zdarzają się rzadko, to okazje do niesienia drobnej pomocy pojawiają się codziennie.
W wolontariacie edukacyjnym, akcyjnym, czy tym na rzecz zwierząt- w dobrym Wolontariacie wszystko zależy od nas, bo to my, jako Wolontariusze wyznaczamy granice tego, w co jesteśmy w stanie się zaangażować. Dzięki otwartości, wrażliwości i w trosce o dobro drugiego człowieka, dokonamy wszelkich starań, aby zmienić chociaż cząstkę czyjegoś świata, na lepsze.
Życzymy sukcesów i niekończących się uśmiechów na drodze Naszych Wolontariuszy.

Koordynatorzy:
Angelika Szlacheta