26 października klasy 7d i 7c udały się do kręgielni oraz do teatru w Warszawie.
Około godziny dziewiątej razem z nauczycielami wyjechaliśmy sprzed szkoły. Pierwszym miejscem, które odwiedziliśmy była kręgielnia Spin City, w której mogliśmy poćwiczyć celność i przede wszystkim dobrze się bawić.

Dodatkową atrakcją okazały się automaty z nagrodami i sklepik sąsiedniego kina. Czas mijał nam miło, a zabawie nie było końca i przyszedł czas na drugą część wycieczki. Po krótkiej jeździe autokarem dotarliśmy na ulicę Marii Konopnickiej, gdzie znajdował się Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji. Tam obejrzeliśmy teatralną interpretację książki Adama Mickiewicza pod tytułem "Dziady II". Największe wrażenie zrobiło na nas wykonanie sztuki oraz jej zgodność z utworem, którą zachowano niemal słowo w słowo. Około godziny trzynastej trzydzieści rozstaliśmy się z salą teatralną i przyszedł czas na powrót do szkoły. Droga powrotna była pełna rozmów na temat spektaklu i nim się obejrzeliśmy autokar stanął na ulicy Sportowej. O godzinie czternastej pięćdziesiąt uczniowie rozeszli się do domów pełni pozytywnych wrażeń po wycieczce. Miła atmosfera i wspaniałe atrakcje to zasłużony odpoczynek dla nauczycieli i uczniów klas siódmych. Mamy nadzieję na więcej wycieczek i nie możemy doczekać się kolejnych.

Oliwia Kalicińska
Klasa 7D