Drodzy uczniowie klas,
zachęcamy do udziału w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej skierowanym do uczniów i uczennic szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu jest VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w Warszawie

pod patronatem Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce
Konkurs spełnia kryteria formalne oraz został zgłoszony do umieszczenia przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz uwzględnione w procesie rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 do szkół ponadpodstawowych.

Ulotka

List do szkół