Logo Google WorkSpace

Alikacje Google Workspace (wcześniej G Suite) to kilkadziesiąt intuicyjnych, łatwych w użyciu i bezpiecznych narzędzi od Google, które przynoszą korzyści naszej szkole.

Aplikacje Google Workspace umożliwiają nam efektywną pracę zdalną pomiędzy nauczycielami i uczniami.

Aby zdalne lekcje nie zwiększały uczucia izolacji i nie zniechęcały naszych rodziców i uczniów oferujemy pomoc, jest ona z naszej strony świadczona w formie filmów instruktażowych i kontaktu mailowego.

Filmy instruktażowe:
Wstęp - omówienie usługi, wstępna konfiguracja konta.
Konfiguracja telefonu z systemem Android.
Dysk - przesyłanie plików z telefonu do udostępnionego katalogu

Kontakt mailowy:

lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w przypadku konieczności zresetowania hasła dostępu do gmaila ucznia)