Wszyscy zaczynamy żyć atmosferą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i myślimy o wystroju naszych domów i choinek. Z tej okazji w sobotę 4 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty, na których uczniowie przygotowywali różne świąteczne ozdoby.

Wszystkie prace będzie można kupić na kiermaszu, który odbędzie się w dniach od 6 do 16 grudnia 2021 r. na parterze szkoły. Wszyscy, którzy chcieliby jeszcze wykonać bożonarodzeniowe dzieła na nasz kiermasz, mogą przynieść je do Pań woźnych: Pani Ani i Pani Marioli. Warto to zrobić, ponieważ pieniądze ze szkolnego kiermaszu będą przeznaczone na szczytny cel. Zachęcajcie zatem swoje rodziny i znajomych do kupowania świątecznych ozdób. Wasze szóstkowe rękodzieła będą przypominać o tym, że zostały zrobione po to, aby pomagać. Możecie je nie tylko tworzyć, ale także kupować!