„Paczuszka dla Maluszka” to świąteczna akcja zorganizowana po raz pierwszy w naszej szkole w trakcie której społeczność szkolna zbierała dary dla domu Matki z dziećmi „Nazaret” w Brwinowie.

Zebraliśmy dla maluszków :pampersy, nawilżane chusteczek higieniczne , płyny do kąpieli, papiery toaletowe, ubranka dla dzieci, miseczkę do karmienia, obcinacz do paznokci. Dary zostały przekazane 21 grudnia 2021r do podopiecznych brwinowskiej placówki znajdującej się pod opieką Fundacji Małych Stópek, której misją jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa.
Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wsparli potrzeby najmłodszych oraz życzymy wesołych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.