W piątek 21.01.2022, odbyły się kolejne warsztaty kulinarne. W związku z tym, że mamy okres karnawału, postanowiliśmy zrobić coś słodkiego, a mianowicie gofry. Zrobiliśmy je wg dwóch przyniesionych przez uczniów receptur, aby sprawdzić czym w końcowym efekcie będą się różnić. Podczas pieczenia, zapachy roznosiły się po całej szkole i przyciągnęły do nas wielu łasuchów.

Jeden z nich jest uwieczniony w naszej fotorelacji. Wszyscy z niecierpliwością czekali, aż gofry będą już gotowe. Potem każdy sam decydował jak je udekorować. Do wyboru mieliśmy dżemy, pokrojone przez uczniów owoce, bitą śmietanę Wszystkie wyglądały apetycznie i były przepyszne. Był to raj dla naszych kubków smakowych.
Drodzy uczniowie, na następnych zajęciach wkroczymy w strefę fit czyli zaczniemy przygotowania do wiosny, aby zdrowo i ładnie wyglądać.