Szanowni Rodzice i drodzy nasi uczniowie,
Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę pod patronatem Pana Burmistrza chętne osoby mogą wziąć udział w wirtualnym biegu "Policz się z cukrzycą". Naszym celem jest zachęcić do aktywności fizycznej i szerzyć wiedzę o chorobie, która dotyka dużo osób.

Chętne osoby mogły zgłaszać udział online, pobrać aplikację i zamówić koszulkę. W niedzielę czekamy nie tylko na zawodników w pomarańczowych koszulkach, ale na każdego chętnego. Bieg symbolicznie, rozpoczniemy o godzinie 10. Teren będzie zabezpieczony, a chętne osoby mogą otrzymać ulotki o cukrzycy, które dostaliśmy od Fundacji Dla Dzieci z Cukrzycą z Warszawy.
Jest to dzień wolny i akcja na świeżym powietrzu, więc zapraszamy uczniów z rodzicami. Ze względu na pandemię przypominamy o DDM. Dbajmy o siebie i innych.