zabawy zimowe

Zimowisko organizowane w naszej Szósteczce dobiegło końca. Drugi tydzień naszych półkolonii był czasem szalonej, ale przede wszystkim udanej zabawy. Dzięki programowi, w którym każdego dnia czekała na dzieci świetna atrakcja, uczestnikom naszego zimowiska nie groziła nuda. Nasze spotkanie w poniedziałek zaczęło się bardzo aktywnie i zdrowo - dzieci bawiły się na pobliskim basenie.

Po zabawie w wodzie, gorącej kąpieli w jacuzzi i szalonych zjazdach na wodnej zjeżdżalni, dzieci odpoczęły w basenowej restauracji ,,Johny Szalony”. Wtorek minął równie aktywnie - dzieci spędziły czas w sali zabaw ,,Balonik”, gdzie mogły zagrać w kręgle, wyruszyć w labirynt z przeszkodami zakończony zjazdem na zjeżdżali wprost do basenu z kulkami, zagrać w piłkarzyki, pojeździć autami, poskakać na skoczkach, zbudować ogromne budowle z klocków czy pobawić się lalkami, każdy również znalazł chwilę na odpoczynek i co nieco słodkości. W środę wcale nie zwolniliśmy tempa, był to dzień wycieczki autokarowej do Warszawy do Parku Trampolin AIRO. Na miejscu, po wysłuchaniu instrukcji na temat bezpiecznego korzystania z atrakcji Parku, dzieci miały zorganizowane zajęcia z animatorami oraz czas wolny na swobodne zabawy. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci przez cały czas zabawy. W czwartek opiekunowie zorganizowali zajęcia plastyczne, których efektem były ,,wyjątkowe koty”. Dzieci mogły również odkryć, że do stworzenia świetnych obrazów z farb wystarczą ich dłonie i palce. Niestraszne jest im też kodowanie, które okazało się doskonałą zabawą. W czwartek wyruszyliśmy też na długi spacer do restauracji McDonald. W połowie drogi zrobiliśmy krótki przystanek na placu zabaw na świeżym powietrzu. Po dotarciu na miejsce dzieci zajadały się zestawami serwowanymi przez restaurację. W ostatnim dniu dzieci wiedziały, że czeka ich wyjście do kina na film ,,Wiki i jej sekret”, który poruszył małe serduszka naszych uczniów, ale był to również dzień wielu niespodzianek. Pierwszą z niespodzianek był koncert perkusyjny i gitarowy. Dzieci były zachwycone możliwością samodzielnej gry na instrumentach po wysłuchaniu koncertu. Kolejną pyszną niespodzianką były pączki z białą czekoladą, Kinder Bueno i malinami. Przy wyjściu do domu czekała na dzieci ostatnia niespodzianka, każdy uczestnik otrzymał mały upominek. Chłopcy otrzymali piłki, skakanki i bańki mydlane, a dziewczynki hula- hop i również skakanki i bańki mydlane. Dzieci były bardzo zadowolone z półkolonii. Teraz rozpoczynają drugie półrocze nauki, ale już myślą, jakie atrakcje będą czekać na nich podczas letnich półkolonii. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Rozliczenie finansowe 31.01. - 11.02.2022 r.