Bal karnawałowy przedszkolaków na sali gimnastycznej

Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było 16.02.2022 r. w naszych oddziałach przedszkolnych, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana ... Nie sposób zliczyć i wymienić  wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kolorowy wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dużą atrakcją okazał się  pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych. Bal umożliwił przedszkolakom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal karnawałowy dopiero za rok.