flaga Ukrainy

Od 28 lutego na terenie naszej szkoły trwa zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy. Na bieżąco są one dzielone i przekazywane do grodziskiego PCK. We wtorek zawieźliśmy pierwszą część darów, a dziś bus PCK odebrał  kolejną partię. Bardzo dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom za okazane serce i zaangażowanie!
Zbiórka będzie kontynuowana do odwołania.

Nadal zbieramy następujące rzeczy:

- artykuły żywnościowe z długą datą ważności, których nie trzeba przechowywać w lodówce (makarony, kasze, konserwy, olej, mleko);

- środki higieniczne: pieluchy, mokre chusteczki, mydło, podpaski, papier toaletowy, żele, szampony;

- artykuły przemysłowe – tylko nowe!!! (koce, śpiwory, pościele).

Produkty przynosimy do sali nr 4 oraz sali nr 16a (od 8.00 do 16.00) do sekretariatu (od 6.30 do 20.30)

Osoby odpowiedzialne w SP6:

Aleksandra Dziewicka, Małgorzata Gnat, Anna Lipner, Szkolny Klub Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski