Drodzy uczniowie i drodzy przyjaciele szkoły, zbiórka różnych artykułów dla poszkodowanych wojną w Ukrainie nadal trwa.

Bardzo dziękujemy za Waszą wrażliwość, chęć niesienia pomocy i ogromne zaangażowanie. Jednocześnie zachęcamy do dalszego udziału w zbiórce. Większość darów została już rozdysponowana zgodnie z bieżącymi potrzebami miejscowego oddziału PCK - zdjęcia na naszej stronie i dojechała do: pomoc na granicę

Działamy dalej, szykujemy się do powitania ukraińskich uczniów w naszej szkole i ogłaszamy zbiórkę wyprawek szkolnych.

Z radością przyjmiemy:- zeszyty,- materiały plastyczne,- długopisy i ołówki,- plecaki i piórniki.

Dziękujemy za Wasze gorące serca, jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy włączyli się w pomaganie.

Koordynator zbiórki – pedagog szkolny p. Anna Lipner (gabinet 16a)