czarna sylwetka dziewczyny na tle kolorowych wirujących nut

22 marca klasa 5 a i 7 a wybrały się na wycieczkę do Teatru Capitol na Musical Friends. To piękny, roztańczony, pełny emocji i wzruszających piosenek musical w wykonaniu młodych artystów. Spektakl ten porusza problemy ówczesnych dzieci i młodzieży, z przesłaniem o tolerancji.

Mówi o tym, że wzajemnie panujące wśród młodzieży hejtowanie, nie jest już modne! Musical Friends wspiera program #JestemzSOS prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.Program promuje empatię i tolerancję wśród rówieśników w szkołach w Polsce, a część dochodu z biletów przeznaczony jest na pomoc dla rówieśników, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Po spektaklu mieliśmy okazję wejść na scenę i przywitać się z aktorami oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia, a następnie odbyła się rozmowa z przedstawicielami Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Kolejnym punktem wycieczki było KFC i niespodzianka dla uczniów - kręgielnia. Pobyt na kręgielni był bardzo emocjonujący, niektórzy po raz pierwszy grali w prawdziwe kręgle. Współzawodnictwo na torze okazało się świetną zabawą. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas... Było super!!!