Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy informację Dyrektora Szkoły o dobrowolnym ubezpieczeniu dzieci. W rozwinięciu artykułu zapis  tekstu w języku ukraińskim.

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy iż w polskim Systemie Oświaty, w każdej placówce/szkole jest rekomendowane zawarcie dobrowolnego ubezpieczenia NNW Szkolnego, w którym są objęte najcenniejsze dobra, jakimi są życie i zdrowie Uczniów/Dzieci.

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim wraz z Radą Rodziców, z początkiem nowego roku szkolnego poleca ofertę jednego ubezpieczyciela, która ma najszerszy zakres ochrony oraz świadczeń.

Na rok 2021/2022 została wybrana oferta spółki Newia Serwis Sp.zo.o. z reasekuracja Towarzystwa Ubezpieczeń InterRisk.

Wybór ubezpieczyciela na rok kolejny zostanie ogłoszony we wrześniu br.

Ubezpieczenie skierowane jest do wszystkich uczniów/dzieci, obywateli polskich i cudzoziemców, do 25 roku życia.

Z poważaniem,

Agnieszka Rutecka

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додатковe страхування від нещасних випадків у навчальних закладах

Дорогі батьки,

Ми хотіли б повідомити вам, що в польській системі освіти, в кожному закладі / школі рекомендується укласти договiр добровільного страхування від нещасних випадків, який охоплює найціннішe – життя і здоров'я учнiв/дітей.

Початкова школа №6 в Гродзіську Мазовецькому, спільно з Батьківською радою, на початку нового навчального року рекомендує пропозицію одного страховика, який має найширший спектр захисту та послуг.

На 2021/2022 рік обрано пропозицію компанії Newia Serwis Sp. z o.o. з перестрахуванням страхової компанії InterRisk. Вибір страховика на наступний рік буде оголошено у вересні цього року.

Страхування спрямоване на всiх учнiв/дітей, громадян Польщі та іноземців віком до 25 років.

З повагою,

Agnieszka Rutecka