Logo Szkolnej Grupy Radiowej

Szkolna Grupa Radiowa nagrała wspólny materiał z członkinią Grodziskiej Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej. Uczniowie naszej “Szósteczki”, Anna Małyszko i Jan Bęczkowski, poprosili o wystąpienie Wiktorię Kieszkowską, która jest wiceprzewodniczącą Grodziskiej Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej. Ósmoklasiści nagrywali razem audycję radiową poświęconą Aleksandrowi Kamińskiemu.

W ten sposób chcieli upamiętnić jego osobę i bohaterskie dokonania oraz uświadomić, jak ważną rolę w życiu odgrywa patriotyzm. Audycja powstała dzięki idei wzięcia udziału w projekcie “Sejm Dzieci i Młodzieży”. Jego tegoroczny temat brzmi: Jakie ideały żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych przetrwały i odniosły zwycięstwo? Które z tych wartości są dla Ciebie ważne? Szkoła może być dumna i chwalić się takimi uzdolnionymi uczniami.
Zapraszamy do odsłuchania tego materiału!

Materiał Szkolnej Grupy Radiowej_