Grzegorz Kasdepke z lupą

Ostatni piątek – 13 maja wbrew wszystkim przesądom wcale nie był pechowy, zwłaszcza dla uczniów klasy 2a i 3c. Mieliśmy bowiem niewątpliwą przyjemność wzięcia udziału w spotkaniu autorskim z p. Grzegorzem Kasdepke, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kto z nas nie czytał bowiem przygód niesamowitego „Detektywa Pozytywki”, książki, która w 2021 r. została uznana przez fundację ABC „Cała Polska czyta dzieciom” za najlepszą książkę ostatniego dwudziestolecia!

Z radością w sercu i plecakiem wypełnionymi książkami p. Grzegorza takimi jak: „Kacperiada”, „Co to znaczy”, „Rok z Kubą i Bubą”, „Bon czy ton”, „Mruczando” wyruszyliśmy do mediateki, by przekonać się o tym, że p.Grzegorz opowiada historie tak samo niesamowicie, jak je pisze. Wielu z nas zdecydowało się na zakup dodatkowych książek , które nasz ukochany autor bardzo długo podpisywał.
Bardzo dziękujemy Bibliotece Pedagogicznej za zorganizowanie tego spotkania i p. Grzegorzowi za przeniesienie nas do swojego niesamowitego świata wyobraźni.