grafika_rodzice

Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego chcielibyśmy przypomnieć o dobrowolnych wpłatach na Radę Rodziców. Środki uzyskane z wpłat pozwalają nam na pomoc w realizacji szkolnych projektów takich jak np. warsztaty kulinarne, występy uczniów naszej szkoły w gminnych konkursach czy kwietne łąki, które już niedługo będą pięknie ozdabiać teren wokół szkoły.

Wpłat można dokonywać na konto bankowe Rady Rodziców (numer rachunku bankowego 65 1020 1055 0000 9902 0336 4643 – z dopiskiem „imię i nazwisko, klasa), jak również podczas dyżuru członków Rady w dniu szkolnych zebrań. Ostatnie zaplanowane na ten rok szkolny zebranie przypada na dzień 26 maja 2022.

Przypominamy, że składka na Radę Rodziców to:
- 50,00 zł za pierwsze dziecko,
- 30,00 zł za drugie dziecko,
- każde kolejne dziecko jest zwolnione z opłaty.
Jak co roku przedstawiciele Trójek Klasowych będą mogli się ubiegać o zwrot 40% wpłaconych składek na Radę Rodziców. Wzorem lat ubiegłych wnioski można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Środki uzyskane z dofinansowania muszą w pełni być przeznaczone na dzieci (zakup nagród na koniec roku szkolnego, wyjście na lody itp.).
W związku z tym, że wnioski będą rozpatrywane on-line wypłata wnioskowanej kwoty również odbędzie się w formie bezgotówkowej, na konto bankowe przedstawiciela Trójki Klasowej wskazane we wniosku.
Prosimy o dokładne wypełnienie wniosku (dopisanie numeru rachunku bankowego i danych do przelewu).
Wnioski prosimy przesyłać w terminie do 03 czerwca 2022.

z pozdrowieniami
Barbara Lipner – Piechucka