Uczniowie 7a na wycieczce w Pruszkowie w kinie

2 czerwca w ramach Dnia Dziecka klasa 7a pojechała do kina Millenium w Pruszkowie. Obejrzeliśmy tam pełną przygód, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni popularnego gwiazdora filmowego z jego największym, choć bardzo młodym fanem. Film pt. „Detektyw Bruno” zaprowadził nas do niespodziewanego, ale bezcennego odkrycia, że nie ma większego skarbu niż prawdziwy przyjaciel.

Po filmie mieliśmy czas wolny i mogliśmy samodzielnie „zwiedzić” pruszkowską galerię. Wycieczka była bardzo ekscytująca i pełna przeżycia, ponieważ po raz pierwszy jechaliśmy całą klasą pociągiem PKP.

Było super, dziękujemy Pani Asi i Pani Edycie za organizację i czuwanie nad nami podczas naszej wyprawy.

P.S Wycieczka nie była jedynym prezentem dla nas z okazji święta dzieci, dzień wcześniej otrzymaliśmy słodką niespodziankę – lody .