Grodzisk moja mała ojczyzna_2022_

W czwartkowy poranek w naszej szkole było wielkie poruszenie. Wszystko za sprawą konkursu pt "Grodzisk Moja Mała Ojczyzna". Uczestniczyli w nim uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej Nr 6, Szkoły Podstawowej w Książenicach, Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 2, Szkoły Podstawowej Nr 5. Na uczestników czekały wyzwania, takie jak wykazanie się wiedzą nt naszego miasta czy szkoły do której uczęszczają. Były zagadki, wiersze, piosenki, oraz art performance.

Uczniowie przedstawiali żywe obrazy Józefa Chełmońskiego. Wszyscy miło spędzili czas nie tylko rywalizując ze sobą, ale głównie dlatego, że to było dobra zabawa. Po konkursie na wszystkie dzieci czekała słodka niespodzianka. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie konkursu, a przede wszystkim gratulujemy uczniom, bowiem to oni przynoszą chlubę swoim szkołom, oraz swojemu miastu - swojej małej Ojczyźnie.