Uczniowie 8c na  tle jeziora mazurskiego, w tle gęsty duży las

Ostatnie dni szkoły klasa 8c spędziła bardzo aktywnie. W dniach 3-7 czerwca uczyliśmy się w szkole w Kulce - zielonej szkole. Piękna pogoda, czyste, mazurskie powietrze i mnóstwo atrakcji sprzyjały dobrej zabawie, zdrowej rywalizacji i nabywaniu nowych umiejętności. Próbowaliśmy swoich sił w zadaniach sprawnościowych, grach zespołowych, grach terenowych,

jeździliśmy quadem, segwayem, strzelaliśmy na strzelnicy paintballowej, wspinaliśmy się na ściance, pływaliśmy po jeziorze Łęsk, byliśmy w kinie gwiezdnym 3D. Dobrze bawiliśmy się przy ognisku. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Przed snem wspólnie z innymi uczestnikami Kulki tańczyliśmy belgijkę. Nawiązaliśmy nowe znajomości z rówieśnikami i instruktorami zajęć. Zmęczeni, ale zadowoleni musieliśmy jednak wrócić do domu. Będziemy mile wspominać pobyt w Kulce. Zachęcamy innych do odwiedzenia tego miejsca.