Zielona tablica szkolna. Na biurku bukiet kwiatów

W dniu 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 dla klas trzecich. Wzięli w nim udział uczniowie, ich rodzice oraz grono pedagogiczne. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny oraz obejrzały prezentację zdjęć podsumowującą wspólnie spędzone lata w murach naszej szkoły. Po trzech latach edukacji wczesnoszkolnej nadszedł dzień,

by podsumować czas nauki, wspólnych zabaw i wyjazdów, podziękować za to co było piękne oraz nagrodzić tych, którzy wyróżnili się w nauce i konkursach. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy zawsze chętnie angażowali się w życie szkoły i swojej klasy. Ten dzień to też czas rozstania z paniami, które wspierały swoich uczniów w każdym momencie. Dzieciom i nauczycielom towarzyszyły ogromne emocje, było wiele uśmiechu, ale i wylanych łez. Wszystkim trzecioklasistom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów w klasie czwartej.