biedronka

21 czerwca  o godzinie 15.00  w  oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022.

Nasze maluszki doskonale znają już mury  Szósteczki i z łatwością odnalazły sekretariat i gabinet Pani Dyrektor. Dzieci zaprosiły Panią Dyrektor na swoje bardzo ważne wydarzenie w życiu przedszkolaka i wspólnie poszli na salę, gdzie czekali już zaproszeni goście, nauczyciele i dzieci. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli oczywiście rodzice, którzy z dumą obserwowali i uwieczniali na filmach i zdjęciach występ artystyczny swoich pociech.

Uroczystość rozpoczęła się od przemowy Pani Dyrektor, następnie trzy grupy naszych najmłodszych Szóstkowiczów zaprezentowały wiersze i piosenki przygotowane specjalnie na tę uroczystość. Na koniec grupa przedszkolaków z 0C zatańczyła dla rodziców czaczę.

Po części artystycznej na sali dzieci udały się z rodzicami do klas na spotkania ze swoimi Paniami. Każde dziecko dostało pamiątkowy dyplom i książeczkę. Po wyjściu ze szkoły na dzieci czekały WAKACJE, o których śpiewali:

„Niech żyją wakacje
Niech żyje pole, las
I niebo i słońce
Wolny swobodny czas.”

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.