akcesoria wypoczynku wakacyjnego

Zakończył się pierwszy tydzień półkolonii w naszej Szósteczce. Było nas bardzo dużo i było nam bardzo ciepło, ale bawiliśmy się wspaniale. Pierwszego dnia naszej tygodniowej przygody wybraliśmy się do Centrum Kultury do Sali zabaw ,,Balonik”, gdzie graliśmy w kręgle i poszaleliśmy w kulkach, pokonywaliśmy piankowe tory przeszkód i bawiliśmy się wieloma zabawkami.

Szaleństwa nam nie brakowało, ponieważ po wyjściu z Sali bawiliśmy się na placu zabaw w Parku Skarbków. We wtorek rano nasi wychowawcy zorganizowali zawody sportowe, turniej piłki nożnej oraz malowanie farbami na folii. Po aktywnościach na świeżym powietrzu udaliśmy się do kina na film pt. ,,Buzz Astral”. W środę wybraliśmy się na Stawy Walczewskiego. Pluskaliśmy się w wodzie, tworzyliśmy budowle z piasku, pływaliśmy, bawiliśmy się na placu zabaw, a na koniec zjedliśmy przepyszne lody. W czwartek spotkaliśmy się troszkę wcześniej, wsiedliśmy do czekających pod szkołą autokarów, które zawiozły nas do Julinka. Potwierdzamy to prawdziwy raj dla dzieci. Wesołe miasteczko, w którym czekały na nas atrakcje: Samochodziki, Karuzele, Kolejka górska Dragon, Zero Gravity oraz Air Show. Kraina dmuchańców oraz ścianka wspinaczkowa zapewniły nam niesamowite emocje, ale nasze serce skradł park linowy, gdzie mieliśmy okazję przejść trasy znajdujące się między drzewami. W piątek rano mieliśmy okazję samodzielnie wykonać jedną z ulubionych zabawek wszystkich dzieci czyli slime’a oraz śpiewaliśmy swoje ulubione piosenki na karaoke. Wybraliśmy się również na pieszą wycieczkę do pizzerii. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Parku Skarbków na lody dla ochłody i odpoczynek na trawce. Po powrocie do szkoły, czekała na nas bardzo miła niespodzianka. Każdy uczestnik otrzymał grę planszową. To był bardzo aktywny i wspaniały czas. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Rozliczenie finansowe