akcesoria wypoczynku wakacyjnego

W piątym tygodniu półkolonii pierwszy dzień spędziliśmy aktywnie w dobrze już nam znanej Sali zabaw ,,Balonik” oraz na placu zabaw w Parku Skarbków. We wtorek dzień rozpoczęliśmy malując nasze wakacyjne wspomnienia na folii oraz nasze panie pomalowały nam nasze buźki. Były motylki, pieski, spiderman. Następnie poszliśmy na pizzę do Biesiadowa.

Najedzeni,  obejrzeliśmy w kinie film pt. “Niezgaszalni”. W środę udaliśmy się na basen. Zabawa w wodzie tak nas wymęczyła, że odwiedziliśmy przybasenową kawiarenkę ,,Johny Szalony”, aby coś przekąsić i nabrać sił na zabawy na placu wodnym. Śmiechu i zabaw wodą było co niemiara.

Czwartek to dzień wycieczek, tym razem wybraliśmy się do "Sadów Klemensa". Było tam tyle atrakcji, że zabrakło nam czasu. Musimy tam jeszcze pojechać. Skakaliśmy na dmuchańcach, pokonywaliśmy nasze lęki w parku linowym, bawiliśmy się w olbrzymiej górze piachu, a potem chodziliśmy w parku wodnym. Pokonywaliśmy też tor przeszkód i zajrzeliśmy do Strachowiska, zobaczyć, jakie strachy tam są. To była super wycieczka! Zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do szkoły.

Ostatniego dnia półkolonii spędziliśmy na Stawach Walczewskiego. Kąpaliśmy się, graliśmy w piłkę i bawiliśmy się na placu zabaw. Z przyjemnością zjedliśmy pyszne lody i zmęczeni wróciliśmy do szkoły, gdzie czekały na nas niespodzianki. Każdy uczestnik otrzymał upominek. Miło spędziliśmy czas.

Teraz będziemy odpoczywać, żeby już za miesiąc, wrócić wypoczętym do szkoły,.

Rozliczenie finansowe za czwarty i piąty tydzień półkolonii