Za naszymi uczniami beztroski okres wakacji. Naładowani słońcem, pozytywną energia i wypoczęci, wracają do szkoły, by zdobywać kolejne szczeble wiedzy.

Obok nauki, równie ważnym obszarem jest bezpieczeństwo Państwa dzieci w naszej szkole. Każdego dnia nasza kadra nauczycielska dokłada wszelkich starań, aby pobyt dzieci w szkole był efektywny edukacyjnie, satysfakcjonujący, rozwijał pasje i zainteresowania dzieci oraz zapewniał uczniom bezpieczeństwo.

W nieprzewidzianych sytuacjach, ochronę Państwa dzieciom zapewnia ubezpieczenie NNW – od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zgodnie z zarządzeniem MEN w sprawie ubezpieczeń na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej, decyzję o ubezpieczeniu dziecka podejmuje indywidualnie rodzic.

W naszej szkole, zgodnie z decyzją Rady Rodziców, w roku szkolnym 2022/2023 kontynuować będziemy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oferowane przez NEWIA SERWIS we współpracy z InterRisk. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą, która umożliwia dopasowanie wariantu do potrzeb dziecka. Do wyboru mają Państwo 5 wariantów pakietu ubezpieczenia, dzięki czemu mogą Państwo wybrać cenę i ochronę dziecka, taką jakiej potrzebują.

W każdym pakiecie otrzymują Państwo:

- PAKIET Szpital/OIOM/OIT (świadczenie za pobyt trwający minimum 48h)

- PAKIET STOP HEJT (pomoc informatyczna, psychologiczna lub prawna)

Zawarcie polisy odbywa się online poprzez stronę www.ochronadladziecka.pl

Najważniejsze wyróżniki polisy

Suma Ubezpieczenia

to aż

Ceny polis

zaczynają się

już od 29 zł

Ochrona dziecka przez

Wybierasz spośród

5 wariantów

W każdym wariancie

PAKIET SZPITAL

W każdym wariancie

PAKIET STOP HEJT

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje na temat ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2022/2023.

Szczegółowa Taryfa Świadczeń