Nauczycielki z logiem świetlicy w nowym pomieszczeniu

10 września została otwarta nowa świetlica szkolna w budynku grodziskiej hali sportowej. Otwarcie było połączone licznymi animacjami ruchowymi, plastycznymi oraz muzycznymi przygotowanymi przez nauczycieli naszej szkoły.

Nowe pomieszczenie świetlicy zagospodarowano tak, aby dzieci mogły w nich bawić się, odpoczywać i uczyć.

Kolorowe ściany, nowoczesne meble, krzesła, stoły, sprzęt multimedialny oraz gry dydaktyczno-edukacyjne umilają czas przebywającym tam dzieciom.

Ta nowa, ważna dla szkoły inwestycja, nie powstałaby bez wsparcia wielu ludzi, w szczególności Pana Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Widok uśmiechniętych dzieci przebywających w naszej świetlicy jest najlepszym podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do tej radości.