Logo sp6

Tegoroczne Święto Szkoły postanowiliśmy powiązać z 500 – leciem Grodziska Mazowieckiego. Czynnie uczestniczyliśmy wielu działaniach miejskich z okazji urodzin miasta – parada historyczna i my jako przedstawiciele socjalizmu, otwarcie hali gimnastycznej – film promocyjny z naszym udziałem, pierwsze nasze mecze i pokazy, konkursy plastyczne i literackie.

Nasza Mała Ojczyzna, nasz Grodzisk to miasto z piękną historią, zabytkami oraz wielokulturowym wymiarem. Dlatego też szóstkowa społeczność 29.09.2022 roku korzystając z aplikacji Poznaj Grodzisk Mazowiecki podczas kilkugodzinnych spacerów mogła pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z naszym Grodziskiem i w ten sposób uczcić swoje święto i święto naszego miasta.

Różnorodne trasy, piękne zabytki oraz atrakcyjne opowieści naszych nauczycieli sprawiły że dzisiejsze wędrówki po Grodzisku na długo pozostaną w pamięci szóstkowych ludków. Odwiedzenie miejsc pamięci związanych z naszym patronem – Szarymi Szeregami, zapalenie zniczy to już tradycja naszych obchodów Święta Szkoły.

Fotorelacja to tylko namiastka tego, w jak wielu miejscach dziś byliśmy i jak dużo się dziś nauczyliśmy.

Pogoda dopisała, humory również, a o małe co nie co na naszych spacerach zadbała p. B. Bajkowska z PCK – ślicznie dziękujemy za okazywane nam serducho!

klasa 2d