otwarte karty książki na których kiście fioletowego bzu

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Ten dzień to jedno z tych wydarzeń w kalendarzu świąt nietypowych, które są zarówno przyjemne jak i pożyteczne. Celem tego dnia jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych przyniosły do szkoły swoje ulubione książki z domu. Do wspólnego głośnego czytania zaprosiliśmy rodziców oraz Panią wicedyrektor.

Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały bajek wybranych spośród przyniesionych z domu ulubionych książeczek.

Mamy nadzieję, że akcja zachęci przedszkolaków i ich rodziców do wspólnego czytania w domach. To był bardzo przyjemnie spędzony czas.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za odwiedziny w tym dniu i poświęcone chwile w natłoku swoich obowiązków. Wspólna podróż do krainy książek pozostanie w naszej pamięci;)