Szopka

Drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice!

Pragnę się z Wami wszystkimi podzielić opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia.

Niechaj słowa Matki Teresy z Kalkuty - w pełni odzwierciedlą charakter świąt.

,,Zawsze, ilekroć się uśmiechniesz do swojego brata, wyciągniesz do niego rękę - jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, by innych wysłuchać – jest Boże Narodzenie, zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, jest Boże Narodzenie".

Bądźmy dla siebie mili, szczerzy i szanujmy się wzajemnie, jednak nie zapomnijmy, że można być dobrym nie tylko w Boże Narodzenie.

Właśnie tego - dobroci i serca dla innych przez cały rok życzę nam wszystkim. Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla nas wszystkich sprawdzianem wytrwania w dobrej woli i dobrych postanowieniach. Abyśmy w tej uroczystej i podniosłej scenerii Świąt odkryli głębokie pragnienie bycia lepszymi.

Życzę aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepłej rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok 2020 niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Aby wszystkie dni w roku były piękne jak wigilijny wieczór. Niech Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromienia uśmiech, a Gwiazda Betlejemska prowadzi do sukcesów. Pozdrawiam Wasze rodziny, przyjaciół szkoły, wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową. Uczyńmy najbliższe dni świąteczne oazą spokoju, odpoczynku i radości.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Agnieszka Rutecka