Czas zdalnej nauki, to nie tylko lekcje z podręcznikiem, zeszytem , ale również odskocznie od nich w czasie zajęć z wychowawcą. I właśnie taką odskocznię mieli uczniowie z klasy 4b. Przez kilka miesięcy realizowaliśmy zadania wynikające z projektu Przedsiębiorczość - jak zrealizować pomysł.

Oprócz dobrej zabawy, interaktywnych ćwiczeń z planszą, która przenosiła nas w głębiny oceanu, wyznaczając szalone, kreatywne zadania, była również okazja, żeby zajrzeć w głąb siebie, wykazać się empatią, pomysłem, refleksem i odwagą w mówieniu i działaniu na forum klasy. Nie było to proste, ponieważ dzielił nas ekran, ale 4b dała radę i osiągnęła wspólny  cel.  Bo o to przecież chodzi, żeby na sukces pracować wspólnie, wspierając się, pomagając słabszym i nakręcać innych do działania. Pomysły nie skończyły się tylko na otrzymaniu dyplomu. Mamy już pomysł, który chcemy zrealizować po powrocie do szkoły. Nie możemy się doczekać! A jaki to pomysł? Poczekajcie, zobaczycie i z pewnością się nim zachwycicie!