Strona główna Nasze projekty Szkolny etap piosenki obcojęzycznej "Keep Calm and Sing a Song"
Szkolny etap piosenki obcojęzycznej "Keep Calm and Sing a Song" Drukuj Email

<

uczestnicy

25 kwietnia 2018 r, odbył się szkolny etap konkursu piosenki obcojęzycznej. Chociaż śpiewać można było w każdym języku obcym zdecydowanym faworytem okazał się język angielski. Nasi utalentowani uczniowie przedstawili sześć różnorodnych piosenek. Jedne podrywały do tańca, a inne wzruszały. Poziom był wysoki i jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Stawka wszak była niemała- dwa pierwsze miejsca będą nas reprezentować w gminnym etapie konkursu już 11 maja 2018. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i dziękujemy za udział.

Dyplomy i nagrody od szkoły rozdamy już po majówce.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce- Zuzanna Kajka kl.7a

II miejsce- Natalia Kajka kl. 6b

III miejsce- Oskar Rewa kl. 5b

Wyróżnienia:

Jan Chmielecki kl. 4a

Wiktoria Stegienka i Kaja Dymecka kl. 4c

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates