Strona główna Nasze projekty Audycja Szkolnej Grupy Radiowej poświęcona autyzmowi
Audycja Szkolnej Grupy Radiowej poświęcona autyzmowi Drukuj Email

szkolnagruparadiowaKwiecień był miesiącem poświęconym autyzmowi. Autyzm jest jednym z najbardziej skomplikowanych i tajemniczych zaburzeń rozwojowych. Niestety większość ludzi nie ma wystarczającej wiedzy na ten temat. Dlatego też nasza Grupa Radiowa stworzyła audycję, która jest odpowiedzią na problem niskiej świadomości społecznej w tej kwestii. Chcemy przybliżyć tematykę autyzmu oraz zapobiegać stygmatyzacji osób z tym zaburzeniem. POSŁUCHAJ ZANIM OSĄDZISZ!

W audycji udział wzięły: Julia Pawlukiewicz, Zuzanna Kajka, Katarzyna Jabłońska oraz Patrycja Buczyńska.

audycja_autyzm

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates