Strona główna Nasze projekty Konkurs na logo Szkolnej Ligii Matematycznej rozstrzygnięty!
Konkurs na logo Szkolnej Ligii Matematycznej rozstrzygnięty! Email

Gratulujemy Anielce Cencelewicz z klasy Vd, która zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na logo Szkolnej Ligi Matematycznej. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, nawet na prośbę rodziców, został przedłużony termin i prace można było składać dłużej. Do jury wpłynęło 15 prac. Cieszymy się, że uczniowie używali różnych technik i wszystkie prace są naprawdę ciekawe i interesujące. Wszystkie będzie można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w naszej szkole.
Wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni upominkami przez p. Dyrektor na apelu w piątek 12 października.
Poniżej prezentujemy pierwsze trzy miejsca:
logoslm1I miejsce Aniela Cencelewicz kl. Vd

logoslm2II miejsce Kacper Skuba kl. VIa

logoslm3III miejsce Jakub Miazgowski kl. VIa

Cieszymy się, że wzięliście udział w konkursie.
Gratulujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom pomysłów!
Przypominamy, że do 19 października można oddawać rozwiązania pierwszego zestawu zadań Szkolnej Ligii Matematycznej.
Czekamy na wasze prace.
Nauczyciele matematyki.