Strona główna Nasze projekty Dni Języków Obcych 13-15 maja 2019
Dni Języków Obcych 13-15 maja 2019

dzie jezykow obcychDrodzy Uczniowie i Rodzice,
W związku z ostatnimi zmianami w kalendarzu pracy szkoły i troską nauczycieli o sprawne przeprowadzenie swoich lekcji Dni Językowe odbędą się w dniach 13-15 maja.

Uczniów z klas 1-3, którzy przygotowywali kaligramy prosimy o dostarczenie prac do p. Bonieckiej (lub do wychowawców) do 13 maja.
Dzieci z klas 1-3 chcące zdobyć dodatkowe oceny mogą w domu zapoznać się z wybraną baśnią w języku angielskim, wykonać do niej plakat i dostarczać do p. Bonieckiej (lub do wychowawców) przez najbliższe 2 tygodnie. Wiele ciekawych pozycji znajdziecie w naszej szkolnej bibliotece
Osoby, które wykonały makiety konkursowe mogą oddawać swoje prace na ręce nauczycieli języka do 13 maja.
14 maja pani Soporek zaprasza na warsztaty TIK, na których pokaże wam ciekawe strony internetowe do samodzielnej nauki angielskiego.
15 maja odbędzie się szkolny konkurs piosenki obcojęzycznej. Uczestników prosimy o dostarczenie podkładów dźwiękowych do swoich nauczycieli języka do 10 maja.
Przez wszystkie 3 dni zachęcamy was do przychodzenia do szkoły w przebraniach ulubionych postaci z literatury obcojęzycznej lub filmu. Pokażcie innym co was interesuje, co lubicie czytać i oglądać.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i do zobaczenia wkrótce! <3