Dni Qultury 4c Email

dni qultury Ostatnie dni tego roku szkolnego klasa 4c spędziła bardzo intensywnie, zgłębiając tajniki wysokiej qultury.

W poniedziałek wybraliśmy się wraz z klasą 5c do Płocka, aby obejrzeć w Teatrze im. Jerzego Szaniawskiego spektakl pt. "Pchła Szachrajka". Zachwyciła nas gra aktorska, dekoracje i atmosfera miejsca. Następnie udaliśmy się do ZOO, aby przed wakacyjnymi podróżami dowiedzieć się wielu ciekawych informacji nt. raf koralowych. Tu również odebraliśmy nagrodę za konkurs gazetkowy - zjedliśmy przepyszne lody.

Wtorkowy dzień to czas muzycznego relaksu wraz z orkiestrą JAKATAKA z Zespołu Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego. Była to niesamowita podróż dookoła świata dźwięków i żywa lekcja integracji.

Teraz tylko zakończenie roku szkolnego i upragnione wakacje na nas czekają... Do zobaczenie we wrześniu...

Zdjęcia