Strona główna Nasze projekty Szkolna Liga Języka Angielskiego
Szkolna Liga Języka Angielskiego Email

dzien-jezykow-obcych 11-700x373Choć „Polacy nie gęsi i swój język mają", to nasi uczniowie też angielski znają... Wszystkich, którzy chcą się tym pochwalić, zachęcamy do rozwiązywania zadań Ligi Języka Angielskiego, która w tym roku ma swój debiut. Systematycznie będą pojawiać się nowe wyzwania, które należy rozwiązać i oddać nauczycielowi języka angielskiego. Na rozwiązania pierwszego zestawu czekamy do 31 października.

Liczymy na Was, młodzi poligloci. Good luck!

P.S. Debiut jeszcze bez logo dlatego ogłaszamy konkurs plastyczny na graficzny znak Szkolnej Ligi Języka  Angielskiego. Rozwiązując zadania i czytając teksty wizualizujcie sobie znak rozpoznawczy nowej ligi w naszej szkole. Na Wasze pomysły czekamy do końca października.

Zestaw zadań nr 1