Strona główna Nasze projekty Podziękowania za zorganizowanie pomocy w ramach akcji Szlachetna Paczka
Podziękowania za zorganizowanie pomocy w ramach akcji Szlachetna Paczka

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki
Pani Maria była zaskoczona otrzymanym wsparciem. Spodziewała się jednej, góra dwóch paczek, a nie takiej ilości. Podczas wnoszenia paczek była małomówna, gdyż była w szoku. Okazała wyrazy wdzięczności za przekazaną dla niej pomoc. Bardzo zadowoliła ją pościel bawełniana, ale także inne rzeczy. Cieszyla się z nowego sedesu, węgla, żywności, środków czystości. Z wrażenia nie mogła spać całą noc.
Paczki będą dla Pani Marii ogromnym wsparciem w najbliższym okresie.

Słowo od Rodziny
Pani Maria składa najszczersze podziekowania za wynranie jej historii i przygotowanie dla niej pomocy. Sklada nakserdeczniejsze życzenia na nadchodzące Święta. Przekazała Darczyńcy piękny list z podziękowaniem.

Słowo od Wolontariusza
Bardzo dziękuję za okazane zainteresowanie naszym Regionem i wybór historii rodziny Pani Marii. Niezmiernie milo mi, iż mogłam z Państwem współpracowac. W trakcie przekazania paczki czułam radość i wzruszenie, że dzieki Państwu Pani Maria uzyskała tak duże wsparcie. Życzę Państwu dużo miłości, spokoju oraz radości na Święta Bożego Narodzenia. Spędzonych w rodzinnym gronie.
Pamiętajmy, że dobro powraca!:)

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

PS. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz także skontaktować się z nami e-mailowo, wysyłając wiadomość na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates