Strona główna Nasze projekty #DzieciUcząRodziców
#DzieciUcząRodziców

dzieci ucza rodzcow W ramach projektu "Dzieci uczą Rodziców", w którym nasza szkoła uczestniczy, zachęcamy do skorzystania z zaproszenia koordynatora akcji:
"Gorąco zachęcam do odwiedzenia i subskrypcji
kanału Centrum Rozwoju Lokalnego na Youtube. Na kanale znajdziecie Państwo relacje z pierwszych trzech lekcji w ramach akcji "Dzieci uczą rodziców", a co ważniejsze rozpoczęliśmy serię filmów z poradami. Na kanale są już materiały dotyczące bezpieczeństwa - nagrane z Policją i GOPRem.  A dzisiaj będziemy nagrywać film  z poradami psychologa, który będzie dotyczył wychowania dzieci. W najbliższym czasie takich materiałów będzie coraz więcej.

Link do kanału:

Z góry dziękuję Państwu za każdą subskrypcję.

Przesyłam ciepłe pozdrowienia .

Z wyrazami szacunku,

koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" - Dawid Wiejata