Strona główna Nasze projekty Powstanie’44 – Gotowi na godzinę ,,W”
Powstanie’44 – Gotowi na godzinę ,,W”

01.08.2020W związku z kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy na grę miejską Powstanie'44 – Gotowi na godzinę ,,W". W nocy z 30/31 lipca 1944 roku miał miejsce zrzut Cichociemnych na placówkę Solnica zlokalizowaną na terenie naszej gminy. Oni jeszcze nie wiedzieli, że dzień później w Warszawie wybuchnie powstanie.

1 sierpnia weź udział w grze miejskiej i pomóż Cichociemnym przedostać się do Warszawy. Jeżeli ta operacja ma się udać, nie może Ciebie zabraknąć!
Drużyny rejestrujemy Mediatece w godzinach 14:30-15:00. Zamknięcie trasy gry nastąpi o 16:30. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Poczekalnia PKP

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates