Strona główna Nasze projekty Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

konkurs plastyczny rozstrzygniecieW piątek odbyło sie rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Nietypowy jesienny liść. Spośród wielu prac, które były ciekawe i kolorowe wybrano te zwycięskie, niepowtarzalne, zgodne z tematem. Wśród uczniów klas 4-6 zwycięzcą został Franek Zegarski, na drugim miejscu był Kuba Gnat, trzecie miejsce zajęła Eliza Szczepańska. Natomiast wśród uczniów klas 7 zwyciężył liść w wykonaniu Amelii Zalewskiej, drugie miejsce zajął Marcel Czarnecki i na trzecim miejscu podwójnym znaleźli się Ania Małyszko i Janek Bęczkowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, natomiast zwycięzcy pierwszych trzech miejsc, dodatkowo plastyczne nagrody rzeczowe. Nie wszyscy uczestnicy byli obecni na rozstrzygnięciu, ale nagrody i dyplomy spokojnie czekają w szkole.

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates