Strona główna Nasze projekty Szóstka dla WOŚP
Szóstka dla WOŚP

wosp Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Chcielibyśmy Wszystkim serdecznie podziękować za włączenie się w akcje WOŚP w naszej szkole.

Cieszymy się, że przygotowane niespodzianki, które były umieszczone na stronie szkoły bardzo Wam się spodobały.
Miło było widzieć uśmiechy na twarzach młodszych uczniów, które stacjonarnie wzięły udział w różnych aktywnościach w ramach akcji WOŚP.

Gorące pozdrowienia i podziękowania przesyłamy młodym wolontariuszom, którzy zbierając we własne puszki WOŚP - zbierali na konto Szkoły Podstawowej nr 6.
Z radością możemy poinformować, że w puszkach stacjonarnych w szkole uzbieraliśmy prawie 7 tysięcy zł. Wolontariusze uzbierali ponad 9 tysięcy tys. Nasza e- skarbonka WOŚP przyniosła ponad 3000 zł.
Teraz czekamy na nowy dyplom ze sztabu WOŚP, bowiem kwota uległa weryfikacji. Teraz to około 20 tys.
Nowym dyplomem pochwalimy się już wkrótce.
PS. Prawie trzykrotnie pobiliśmy rekord z poprzedniego roku.
Dziękujemy!!!!
Szóstka po raz kolejny pokazała, jak wielkie serca mamy i jak potrafimy pomagać.

Zdjęcia