Strona główna Nasze projekty Projekt "Jugendklub"
Projekt "Jugendklub"

flaga niemiecTuż po długiej przerwie feryjno-świątecznej na lekcjach języka niemieckiego klasy siódme poznały znaczenie nowego słowa "Jugendklub" czyli klub młodzieżowy. W Niemczech są one bardzo popularną formą twórczej aktywności młodzieży, stąd i na naszych lekcjach nie mogło zabraknąć próby stworzenia namiastki takiego klubu. Chętni uczniowie z klas siódmych w małych grupach w ramach pracy projektowej mieli za zadanie nakręcić filmik reklamowy wymyślonego przez siebie klubu młodzieżowego lub stworzyć ulotki reklamowe - sami zobaczcie jak wyszło :)

Poniżej filmik uczniów z klasy 7b - jak do tej pory bezkonkurencyjny!

Film klasy 7b_pobierz mp4

Monika Strąk - nauczycielka języka niemieckiego

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates