Strona główna Rada Rodziców
Rada Rodziców
Dobrowolne ubezpieczenie uczniów Email

W roku szkolnym 2019/2020 istnieje możliwość ubezpieczenia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim od następstw nieszczęśliwych wypadków w InterRisk TU S.A.

UBEZPIECZENIE JEST DOBROWOLNE

Sekretariat szkoły ani wychowawcy nie przyjmują składek za ubezpieczenie.

Składki przyjmuje przedstawiciel InterRisk obsługujący ubezpieczenie Edu Plus dla Szkoły Podstawowej Nr 6.

Ze względu na telefony od rodziców w sprawie ubezpieczenia agent proponuje jeszcze dodatkowy termin w piątek tj. 4 pazdziernika br. w godzinach 7,30 do 10,00.

W tym dniu można odebrać KP od agenta lub od wychowawców od 7 pazdziernika.

W załączniku są trzy warianty do Państwa wyboru a każdy z nich obejmuje opcję Sport bez dodatkowych opłat.

WPŁATY TYLKO GOTÓWKĄ

Ochrona działa w szkole, na wycieczkach, w domu, w czasie wakacji...

(24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku).

W przypadku pytań prosimy o bezpośrednią rozmowę w dniu dyżuru lub telefonicznie u naszego opiekuna polisy - 501 752 092

Ubezpieczenie_pdf
 InterRisk_sposoby zgłoszenia szkjody osobowej

InterRisk_instrukcja zgłaszania szkody przez zgłoszenie internetowe

InterRisk_zgłoszenie roszczenia z ubezpieczenia EDU PLUS_

Zapraszamy na obiady! Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na obiady przygotowywane przez firmę Prima Sort.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://primasort.catering

Rada Rodziców

folder doc  Na pierwszym zebraniu Rady Rodziców i Rady Szkoły zostały przeprowadzone wybory, w wyniku których  wybrano następujących przedstawicieli:

RADA RODZICÓW

PRZEWODNICZĄCY - TOMASZ JĘDRYSA

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO – AGNIESZKA NIERODA, KONRAD KWIECIŃSKI

SKARBNIK – BARBARA LIPNER – PIECHUCKA

SEKRETARZ – ANITA ANDRASIAK

Wybrano przedstawicieli Rady Rodziców do Rady Szkoły:
Tomasz Jędrysa,
Barbara Lipner-Piechucka.

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW OBOWIĄZUJĄCA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PIERWSZE DZIECKO – 50,00 zł
DRUGIE DZIECKO – 30,00 zł
TRZECIE I KOLEJNE – zwolnione

wpłaty przyjmowane są gotówką podczas zebrań z Rodzicami oraz na konto bankowe Rady Rodziców
numer rachunku bankowego 65 1020 1055 0000 9902 0336 4643   w tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę

Symbol naszej " 6 "
symbol szóstki

Drodzy Rodzice,

W imieniu swoim własnym, wszystkich nauczycieli, uczniów i pracowników chciałabym podziękować za symbol naszej szkoły.
Znaczek powstańca i nazwa naszej " 6 " ozdobił parter i dopełnił miejsce przy sztandarach. Pamiątkowa tabliczka - symbol naszej dobrej współpracy to dla mnie laurka, że wykonujemy - ja, nauczyciele i pracownicy - dobrą pracę na rzecz Państwa dzieci.
Wrzesień to miesiąc naszej szkoły i prezent w takiej chwili to zapowiedz kolejnego roku współpracy. Święto Szkoły i oficjalna prezentacja musi chwilę poczekać, żeby szczęścia urodzinowego dopełnił nowy teren zabawowo - sportowy.
Dziękujemy za subtelność, prostotę i artyzm naszego niezłomnego Powstańca.
Agnieszka Rutecka

Przetarg ogłoszony !!!

Ogłoszenie nr 543455-N-2018 z dnia 2018-04-11 r.
Gmina Grodzisk Mazowiecki: „ETAP I remontu w zakresie wymiany stolarki drzwiowej oraz korytarzy i kl. schod. w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sportowej 31 w Grodzisku Mazowieckim".

Mamy nadzieję, że znajdzie się wykonawca i we wrześniu wrócimy do częściowo wyremontowanej szkoły.

ogłoszenie

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>