Strona główna Rada Rodziców
Rada Rodziców
Zaproszenie dla Rodziców dzieci z drużyn harcerskich i zuchowych

zhpCzuwaj!
W naszej szkole prężnie działają dwie gromady zuchowe:
Dzikie Koty prowadzone przez dh Zosię Kunecką
oraz Smerfy prowadzone przez dh Katarzynę Kajkę.
Obydwie gromady są prowadzone pod czujnym okiem dh phm Katarzyny Kuneckiej.
Zapraszamy serdecznie wszystkich Rodziców na spotkanie, które odbędzie się w piątek 18.09 o godz. 18.00 w namiocie za szkołą.

Równie prężnie działają nasze trzy drużyny harcerskie! Pod okiem naszego komendanta pwd Bartka Jakubowskiego 66 GDH Wilki, pod okiem pwd Natalii Biernat 6 GDH oraz z dh phm Aleksandrą Stankiewicz 16 GDH.

Wszystkie pytania można kierować do dh Komendanta: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

fb_VI szczep ZHP im. Synów Pułku w Grodzisku Mazowieckim

populationSzanowni Państwo!

W ostatnim czasie Rada Rodziców miała zaszczyt wesprzeć działania Szkoły Podstawowej podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
To z naszych funduszy zostały zakupione materiały niezbędne do wykonania świątecznych ozdób, które mogli Państwo kupić podczas Świątecznego Kiermaszu.
To z naszych środków zakupiliśmy komponenty potrzebne do wyprodukowania okolicznościowych znaczków, które dzieci mogły samodzielnie wykonać podczas fnału WOŚP.
To dzięki Nam, nasz szkolny chór tak pięknie prezentuje się podczas swoich występów na galach i konkursach.
A już niedługo kolejne szkolne imprezy – Bal Karnawałowy, jak zwykle organizowany przy ogromnym wsparciu Rady Rodziców oraz po raz pierwszy organizowane Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym.
Zebrane przez Radę Rodziców środki zawsze wykorzystywane są z myślą o naszych dzieciach. Dzięki różnym inicjatywom mamy swój udział w ich rozwoju, czasami poprzez zabawę, a czasami poprzez wspieranie projektów naukowych.

Liczymy na Państwa wsparcie.
Poniżej zamieszczamy sprawozdanie finansowe z działalności Rady Rodziców z rok szkolny 2018/2019

Sprawozdanie_pdf

Dobrowolne ubezpieczenie uczniów Email

W roku szkolnym 2019/2020 istnieje możliwość ubezpieczenia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim od następstw nieszczęśliwych wypadków w InterRisk TU S.A.

UBEZPIECZENIE JEST DOBROWOLNE

Sekretariat szkoły ani wychowawcy nie przyjmują składek za ubezpieczenie.

Składki przyjmuje przedstawiciel InterRisk obsługujący ubezpieczenie Edu Plus dla Szkoły Podstawowej Nr 6.

Ze względu na telefony od rodziców w sprawie ubezpieczenia agent proponuje jeszcze dodatkowy termin w piątek tj. 4 pazdziernika br. w godzinach 7,30 do 10,00.

W tym dniu można odebrać KP od agenta lub od wychowawców od 7 pazdziernika.

W załączniku są trzy warianty do Państwa wyboru a każdy z nich obejmuje opcję Sport bez dodatkowych opłat.

WPŁATY TYLKO GOTÓWKĄ

Ochrona działa w szkole, na wycieczkach, w domu, w czasie wakacji...

(24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku).

W przypadku pytań prosimy o bezpośrednią rozmowę w dniu dyżuru lub telefonicznie u naszego opiekuna polisy - 501 752 092

Ubezpieczenie_pdf
 InterRisk_sposoby zgłoszenia szkjody osobowej

InterRisk_instrukcja zgłaszania szkody przez zgłoszenie internetowe

InterRisk_zgłoszenie roszczenia z ubezpieczenia EDU PLUS_

Zapraszamy na obiady! Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na obiady przygotowywane przez firmę Prima Sort.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://primasort.catering

Rada Rodziców

folder doc  Na pierwszym zebraniu Rady Rodziców i Rady Szkoły zostały przeprowadzone wybory, w wyniku których  wybrano następujących przedstawicieli:

RADA RODZICÓW

W roku szkolnym 2019/2020 skład Rady przedstawia się następująco:
 - Przewodniczący Rady Rodziców - Tomasz Jędyrsa
 - Zastępcy Przewodniczącego Rady Rodziców - Konrad Kwieciński, Agnieszka Skuba
 - Sekretarz Rady Rodziców - Elżbieta Kujawka
 - Skarbnik Rady Rodziców - Barbara Lipner - Piechucka
 - Członek Rady Rodziców - Marta Baśkiewicz
 - Członek Rady Rodziców - Aleksandra Staszewska
 - Członek Rady Rodziców - Iwona Godlewska