Strona główna Rada Rodziców
Rada Rodziców

folder doc  Na pierwszym zebraniu Rady Rodziców i Rady Szkoły zostały przeprowadzone wybory, w wyniku których  wybrano następujących przedstawicieli:

RADA RODZICÓW

PRZEWODNICZĄCY - TOMASZ JĘDRYSA

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO – AGNIESZKA NIERODA, KONRAD KWIECIŃSKI

SKARBNIK – BARBARA LIPNER – PIECHUCKA

SEKRETARZ – ANITA ANDRASIAK

Wybrano przedstawicieli Rady Rodziców do Rady Szkoły:
Tomasz Jędrysa,
Barbara Lipner-Piechucka.

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW OBOWIĄZUJĄCA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PIERWSZE DZIECKO – 50,00 zł
DRUGIE DZIECKO – 30,00 zł
TRZECIE I KOLEJNE – zwolnione

wpłaty przyjmowane są gotówką podczas zebrań z Rodzicami oraz na konto bankowe Rady Rodziców
numer rachunku bankowego 65 1020 1055 0000 9902 0336 4643   w tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę

Symbol naszej " 6 "
symbol szóstki

Drodzy Rodzice,

W imieniu swoim własnym, wszystkich nauczycieli, uczniów i pracowników chciałabym podziękować za symbol naszej szkoły.
Znaczek powstańca i nazwa naszej " 6 " ozdobił parter i dopełnił miejsce przy sztandarach. Pamiątkowa tabliczka - symbol naszej dobrej współpracy to dla mnie laurka, że wykonujemy - ja, nauczyciele i pracownicy - dobrą pracę na rzecz Państwa dzieci.
Wrzesień to miesiąc naszej szkoły i prezent w takiej chwili to zapowiedz kolejnego roku współpracy. Święto Szkoły i oficjalna prezentacja musi chwilę poczekać, żeby szczęścia urodzinowego dopełnił nowy teren zabawowo - sportowy.
Dziękujemy za subtelność, prostotę i artyzm naszego niezłomnego Powstańca.
Agnieszka Rutecka

Zapraszamy na obiady! Drukuj Email

prima sortSerdecznie zapraszamy na obiady przygotowywane przez firmę Prima Sort.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://primasort.catering

Przetarg ogłoszony !!!

Ogłoszenie nr 543455-N-2018 z dnia 2018-04-11 r.
Gmina Grodzisk Mazowiecki: „ETAP I remontu w zakresie wymiany stolarki drzwiowej oraz korytarzy i kl. schod. w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sportowej 31 w Grodzisku Mazowieckim".

Mamy nadzieję, że znajdzie się wykonawca i we wrześniu wrócimy do częściowo wyremontowanej szkoły.

ogłoszenie

Długi majowy weekend

Uwaga!

Przypominamy, że w dniach 30 kwietnia, 2 i 4 maja 2018 roku nie będzie zajęć dydaktycznych w klasach 0-VII.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2