Strona główna Rada Rodziców
Przetarg ogłoszony !!!

Ogłoszenie nr 543455-N-2018 z dnia 2018-04-11 r.
Gmina Grodzisk Mazowiecki: „ETAP I remontu w zakresie wymiany stolarki drzwiowej oraz korytarzy i kl. schod. w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sportowej 31 w Grodzisku Mazowieckim".

Mamy nadzieję, że znajdzie się wykonawca i we wrześniu wrócimy do częściowo wyremontowanej szkoły.

ogłoszenie

Długi majowy weekend

Uwaga!

Przypominamy, że w dniach 30 kwietnia, 2 i 4 maja 2018 roku nie będzie zajęć dydaktycznych w klasach 0-VII.

Audycja

radio bogoria Szanowni Państwo!
W najbliższą środę 25.04.2018 o godzinie 15:15 na antenie Radia Bogoria odbędzie się audycja dotycząca współczesnych zagrożeń. Audycja będzie miała formę debaty-rozmowy. Uczestnikami będą : psycholog, seksuolog, specjalista od uzależnień i rodzic.

Do wysłuchania i przemyślenia tematu - zaprasza Radio Bogoria 94,5 FM
Audycja zostanie powtórzona w najbliższą niedzielę 29.04.2018 o godzinie 14:00.

PiggybankSzanowni Rodzice i Opiekunowie!
Zbliża się termin jednego z ostatnich już spotkań z wychowawcami. Zgodnie z przyjętym zwyczajem przedstawiciel Rady Rodziców będzie pełnił dyżur, podczas którego można wpłacać składkę. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczane są na nasze dzieci.
Bardzo serdecznie zachęcamy do dokonywania wpłat. Już wkrótce zaczną wpływać pierwsze wnioski o dofinansowania wycieczek, nagród itp. Zbliża się Dzień Dziecka, piknik edukacyjny.
Może uda się nam sprawić dzieciom niespodziankę i zorganizujemy w czerwcu Dyskotekę z prawdziwego zdarzenia ?
Planów jest dużo, ale bez Państwa pomocy nie uda nam się ich zrealizować.

Zaproszenie dla Rodziców

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
1. Warsztaty „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" to cykl 10 spotkań, które uczą umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie, budowania więzi i relacji w duchu podmiotowości i dialogu.
2. „Rodzeństwo bez rywalizacji" to warsztat przeznaczony dla rodziców, którzy chcą w świadomy sposób wspierać proces budowania opartych na więzi i szacunku relacji między dziećmi (rodzeństwem, rówieśnikami, kuzynami). Zawartość merytoryczna kursu obejmuje m.in.:
- jak radzić sobie z rywalizacją i zazdrością między dziećmi?;
- jak reagować na kłótnie, bójki i spory?;
- co to znaczy być sprawiedliwym rodzicem?;
- jak wpierać komunikację między dziećmi?

Warsztat 1 „Jak słuchać...." rozpoczynamy 05 października 2017 r. w Pawilonie Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3. Zajęcia będą odbywały się w czwartki w godz. 18.00 – 21.00.
Warsztat 2 „Rodzeństwo...." rozpoczynamy 06 października 2017 r. w Pawilonie Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3. Zajęcia będą odbywały się w piątki w godz. 18.30 – 21.30.

Zapisy do grup warsztatowych prowadzi Iwona Chorek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 33 tel. (22) 755-58-69 wew. 23 lub 720-909-218.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2